Overslaan naar inhoud

Koop groentjes recht van het veld

21 oktober 2026 in
Koop groentjes recht van het veld
Joyce Verdonck

Nu de herfst in het land is, kruipen we al wat vaker achter het kookfornuis. Koop (h)eerlijke groentjes van de Huysmanhoeve en geef je kookkunsten extra glans.

De events op de Huysmanhoeve mogen dan wel voorbij zijn en het Streekcafé is tot volgende lente gesloten. Toch is de hoeve niet helemaal dicht. Het Infokantoor van Toerisme Meetjesland is nog open. Je vindt er onder meer het Streekwinkeltje met streekproducten, verse groenten van de Huysmanhoeve en verschillende Huysgemaakte confituren.

Wat is er speciaal aan de groenten van de Huysmanhoeve?

  • Allereerst werken we op het veld en in de serre met veel respect voor de natuur. We gebruiken geen herbiciden of pesticiden. 
  • Voor het onderhoud van het veld en de serre werken we met een groot team van vrijwilligers. Soms krijgen we versterking van zorgorganisaties die mensen met een kwetsbaarheid enkele uren laten meehelpen voor een zinvolle dagbesteding.

Wanneer is het Streekwinkeltje open?

Het Streekwinkeltje vind je naast de infobalie bij Toerisme Meetjesland. Het winkeltje heeft dezelfde openingsuren als Toerisme Meetjesland. Van begin oktober tot eind november kan je er terecht op woensdag, donderdag en vrijdag tussen 11 en 16.30 uur. 
Bekijk hier alle openingsuren.